Lütfen Detaylar için Tıklayınız >>>
Özel Tasarım | Gelişmiş | Giriş | Özel Yazılım
ODD Gladyatör 2018 Otomotiv sektörünün en kapsamlı ve prestijli organizasyonu olan “ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2017 Gladyatörleri” çekişmeli bir ödül töreniyle seçildi. Bu yıl 8. kez düzenlenen gecede, yılın en başarılı marka ve çalışmaları ödüle layık görüldü. 4 Ocak 2018 gecesi Raffles İstanbul’da gerçekleşen törene, ODD üye markaları,
Extreme Audio E-Ticaret Satış Sitesi Extreme Audio 2002 yılından itibaren müzik ve sinema alanında dünyaca ünlü markaların Türkiye Genel Distribütörü olarak hizmetlerine devam etmekte olup, dikkat çeken ürünleri ile kulağa hitap etmekle birlikte dekoratif çözümler de sunan müzik sektöründe olan firmadır.
ODD - Mobil Web Sitesi Türkiye'nin tüm otomotiv distribütörlerini bünyesinde barındıran Otomotiv Distribütörleri Derneği için yapılan bu İnternet portalı, ODD'nin distribütör üyeleri arasındaki iletişimi sağlamaktadır. Bunun yanında Teknolojim Kurumsal tarafından geliştirilen ve tüm Türkiye pazar satışlarının raporlarının distribütörlere iletilmesini sağlayan ver tabanı uygulamasına da bir arayüz sağlar.
ODD - Tablet Web Sitesi Türkiye'nin tüm otomotiv distribütörlerini bünyesinde barındıran Otomotiv Distribütörleri Derneği için yapılan bu İnternet portalı, ODD'nin distribütör üyeleri arasındaki iletişimi sağlamaktadır. Bunun yanında Teknolojim Kurumsal tarafından geliştirilen ve tüm Türkiye pazar satışlarının raporlarının distribütörlere iletilmesini sağlayan ver tabanı uygulamasına da bir arayüz sağlar.
ODD - Masaüstü Web Sitesi Türkiye'nin tüm otomotiv distribütörlerini bünyesinde barındıran Otomotiv Distribütörleri Derneği için yapılan bu İnternet portalı, ODD'nin distribütör üyeleri arasındaki iletişimi sağlamaktadır. Bunun yanında Teknolojim Kurumsal tarafından geliştirilen ve tüm Türkiye pazar satışlarının raporlarının distribütörlere iletilmesini sağlayan ver tabanı uygulamasına da bir arayüz sağlar.
Alan adınızın satın alınmasından, web sitenizine, toplu-posta gönderim hizmetlerinden, kiralık sunucu hizmetlerine, komple özel yazılım projelerinin modellenmesinden, IT / IS sistemlerinize entegre çalışan internet tabanlı uygulamalara kadar Sizlere hizmet sunabiliriz. Süre garantili teknik destek hizmetlerimiz ile en katı hizmet performans seviyelerinde sistemlerinizi destekleyebiliriz. Geliştirilen uygulamalarımıza, tamamen kendimize ait modellenmiş data center alt yapımız ile barındırma / yayınlanma hizmetleri verebiliriz. Uçtan uca komple dikey entegre hizmetler ile müşterimize tek bir noktadan çoklu, hızlı ve etkin bir şekilde katma değer ekleyebiliriz.
 
Extreme Audio
( Web Projeleri)
Extreme Audio Müzik ve Ev Sinema Sistemleri Web sitesi yayına alındı.
Extreme Audio
( Web Projeleri)
Extreme Audio Müzik ve Ev Sinema Sistemleri Web projeleri için Teknolojim'i Seçti.
TİSİAD Derneği ( Kurumsal Web Projeleri ) Türk, İran Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Web sitesi yayına alındı.
PAYU Ödeme Sistemi Entegrasyonları Teknolojim Yazılım tarafından müşterilerinin özel projelerine PAYU ödeme sisteminin entegre edilmesi ve PAYU dönüşlerinin özel proje sistemine entegrasyon ile işlenmesini sağlar.
TEMA VAKFI Yeni Online Bağış Sistemi (Özel Projeleri) TEMA VAKFI Yeni Online Bağış Sistemi - Netsuite Online CRM Entegrasyon Projesi Yayına Alınmıştır
TİSİAD ( Web Projeleri) Türk, İran Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Web projeleri için Teknolojim'i Seçti.
ODD ( İletişim Uygulaması ) ODD ( İletişim Uygulaması )
Mavi Hi-Fi ( Kurumsal Web Projeleri ) Mavi Hi-Fi Kurumsal Web Projeleri Yayına Alınmıştır.
Bayraktar Otomotiv ve Servis Hizmetleri ( Web Projeleri ) Bayraktar Otomotiv ve Servis Hizmetleri Web Projeleri için Teknolojim'i seçti.