Lütfen Detaylar için Tıklayınız >>>
Özel Tasarım | Gelişmiş | Giriş | Özel Yazılım
ODD - Mobil Web Sitesi Türkiye'nin tüm otomotiv distribütörlerini bünyesinde barındıran Otomotiv Distribütörleri Derneği için yapılan bu İnternet portalı, ODD'nin distribütör üyeleri arasındaki iletişimi sağlamaktadır. Bunun yanında Teknolojim Kurumsal tarafından geliştirilen ve tüm Türkiye pazar satışlarının raporlarının distribütörlere iletilmesini sağlayan ver tabanı uygulamasına da bir arayüz sağlar.
ODD - Tablet Web Sitesi Türkiye'nin tüm otomotiv distribütörlerini bünyesinde barındıran Otomotiv Distribütörleri Derneği için yapılan bu İnternet portalı, ODD'nin distribütör üyeleri arasındaki iletişimi sağlamaktadır. Bunun yanında Teknolojim Kurumsal tarafından geliştirilen ve tüm Türkiye pazar satışlarının raporlarının distribütörlere iletilmesini sağlayan ver tabanı uygulamasına da bir arayüz sağlar.
ODD - Masaüstü Web Sitesi Türkiye'nin tüm otomotiv distribütörlerini bünyesinde barındıran Otomotiv Distribütörleri Derneği için yapılan bu İnternet portalı, ODD'nin distribütör üyeleri arasındaki iletişimi sağlamaktadır. Bunun yanında Teknolojim Kurumsal tarafından geliştirilen ve tüm Türkiye pazar satışlarının raporlarının distribütörlere iletilmesini sağlayan ver tabanı uygulamasına da bir arayüz sağlar.
Aras Kargo Mobil Web Sitesi Türkiye'nin doğusundan doğarak ülkenin yıldızı haline gelen Aras Holding, bugün tam 32 yaşında. 32 yılda Türkiye'nin en büyük şirketlerinden biri olan Aras Holding...
Aras Kargo Masaüstü Web Sitesi Türkiye'nin doğusundan doğarak ülkenin yıldızı haline gelen Aras Holding, bugün tam 32 yaşında. 32 yılda Türkiye'nin en büyük şirketlerinden biri olan Aras Holding...
Alan adınızın satın alınmasından, web sitenizine, toplu-posta gönderim hizmetlerinden, kiralık sunucu hizmetlerine, komple özel yazılım projelerinin modellenmesinden, IT / IS sistemlerinize entegre çalışan internet tabanlı uygulamalara kadar Sizlere hizmet sunabiliriz. Süre garantili teknik destek hizmetlerimiz ile en katı hizmet performans seviyelerinde sistemlerinizi destekleyebiliriz. Geliştirilen uygulamalarımıza, tamamen kendimize ait modellenmiş data center alt yapımız ile barındırma / yayınlanma hizmetleri verebiliriz. Uçtan uca komple dikey entegre hizmetler ile müşterimize tek bir noktadan çoklu, hızlı ve etkin bir şekilde katma değer ekleyebiliriz.
 
Extreme Audio
( Web Projeleri)
Extreme Audio Müzik ve Ev Sinema Sistemleri Web projeleri için Teknolojim'i Seçti.
TİSİAD Derneği ( Kurumsal Web Projeleri ) Türk, İran Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Web sitesi yayına alındı.
PAYU Ödeme Sistemi Entegrasyonları Teknolojim Yazılım tarafından müşterilerinin özel projelerine PAYU ödeme sisteminin entegre edilmesi ve PAYU dönüşlerinin özel proje sistemine entegrasyon ile işlenmesini sağlar.
TEMA VAKFI Yeni Online Bağış Sistemi (Özel Projeleri) TEMA VAKFI Yeni Online Bağış Sistemi - Netsuite Online CRM Entegrasyon Projesi Yayına Alınmıştır
TİSİAD ( Web Projeleri) Türk, İran Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Web projeleri için Teknolojim'i Seçti.
ODD ( İletişim Uygulaması ) ODD ( İletişim Uygulaması )
Mavi Hi-Fi ( Kurumsal Web Projeleri ) Mavi Hi-Fi Kurumsal Web Projeleri Yayına Alınmıştır.
Bayraktar Otomotiv ve Servis Hizmetleri ( Web Projeleri ) Bayraktar Otomotiv ve Servis Hizmetleri Web Projeleri için Teknolojim'i seçti.
Mavi Hi-Fi ( Kurumsal Web Projeleri ) Mavi Hi-Fi Kurumsal Web Projeleri için Teknolojim'i Seçti.