ABC Deterjan, 1972 yılında yurtiçi ve uluslararası pazarlara kimyasal hammadde üretmek üzere kurulmuştur.
1999 yılından beri gerek müzik sistemleri gerekse sinema sistemleri sektöründe yer alan Mavi Hifi ...
Ceiba Capital Management New York Manhattan'da bulunan ve sağlık sektöründe yatırımlar yapan, 2006 yılında kurulmuş bir varlık yönetim ve danışmanlık kuruluşudur. Ceiba Capital ana sermayenin korunması ve büyütülmesi anlamında dengeli bir yatırım stratejisi izlemektedir.
ODD Satış ve İletişim Ödülleri 2012 Gladyatörleri; ilki 2010 yılında düzenlenmiş olan; yıl içinde üretilmiş her türlü iletişim ürününün belli başlı kriterlere göre değerlendirilerek verildiği, sektörel bazda bir ödüldür.
Türkiye'nin tüm otomotiv distribütörlerini bünyesinde barındıran Otomotiv Distribütörleri Derneği için yapılan bu İnternet portalı, ODD'nin distribütör üyeleri arasındaki iletişimi sağlamaktadır. Bunun yanında Teknolojim Kurumsal tarafından geliştirilen ve tüm Türkiye pazar satışlarının raporlarının distribütörlere iletilmesini sağlayan ver tabanı uygulamasına da bir arayüz sağlar.
REFERANSLAR - ÖZEL TASARIM İNTERNET PROJELERİ
Roman Hazır Giyim

Bayan giyim sektöründe başarılı bir firma olan Roman Giyim 2006 İlkbahar / Yaz kataloğunu Teknolojim Kurumsal ile birlikte İnternet'e taşımıştır ...

1980 yılından bu yana tekstil sektörünün içinde yer alan ROMAN, Türkiye’nin Bayan Hazır Giyim’de önder kuruluşu olmayı sürdürürken, şirket hedeflerinin takip edilerek ölçümlemeleri ve iyileştirilmesi konusunda vizyonuna uygun ‘Yeniden Yapılanma’ çalışmalarını da devamlı gözden geçirmektedir.

ROMAN için hazırlanan portalın amacı müşteri ve bayilere en iyi ve hızlı bir şekilde koleksiyonları sunmaktır. ROMAN için özel bir site tasarımı hazırlanmış olup, bunun yanında dinamik olarak tüm site içeriğini, mağazalarını, bayilerini ve haberlerini güncelleyebilecekleri bir yönetim ekranı sunulmuştur.

Proje içeriği ve özelikleri

  • Dinamik haber yaratımı
  • Dinamik Basın haberleri yaratımı
  • Mağaza bilgisi yaratımı
  • Bayi bilgisi yaratımı
  • E-mail Liste Üyeliği
  • İnsan Kaynakları kontrolü
  • Özel olarak tasarlanmış ön yüklemesiz koleksiyon flash
  • Tüm sayfalarda içerik güncelleme, resim ekleme ve dosya ekleme özellikleri
Ekran görüntüleri